Soğanlık Yeni Mahallesi Baltacı Mehmet Paşa Sokak No: 4 AC Moment A Blok No: 6 Kartal / İSTANBUL
Pzt- Cum: 09:00 - 17:00

HAKKIMIZDA

1981 yılından bu yana taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketlerimiz 2020 yılı itibarı ile FelixTR markası altında birleşerek karayolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, fuar ve etkinlik lojistiği, proje taşımacılığı, mikro dağıtım alanlarında faaliyet gösteren global bir yapı halini almıştır.
Uzman ekibi, vasıflı çalışan profili; güçlü iletişim ağı ile yüksek kaliteli hizmet politikasını devreye almış bir şirket olarak yeniden yapılanmıştır.
Şirketimizde taşıma esnasında verilen tüm hizmetler müşteri odaklı verimlilik artışı sağlayacak şekilde ayarlanmıştır.
Profesyonel hizmet takibi ile doğru bilgi doğru zamanda paylaşılarak güvenilir hizmet yapısı oluşturulur. Müşterilerimize karşı tutarlı, doğru ve açık olmaya özen gösterir; iş ahlakımız ve prensiplerimizi gözetiriz.
Taşımacılık ihtiyaçlarınızda farklı çözümler sunan firmamız bu konuda birçok yeniliğe de adım atmıştır. Her sektörün farklı ihtiyaçları ve kriterleri vardır. Tüm bunları çok iyi bilen ekibimizle siz değerli müşterilerimize pratik çözümler sunmaktayız.
Bu misyonla lojistik sektöründe uluslararası standartlarda kaliteli hizmet prensibiyle hareket ediyor ve ülke ekonomisine daha fazla değer katmaya çalışıyoruz.

Taşımacılık hizmetleri dışında kimya sanayisinde kalitesi ispatlanmış, global markalarla işbirliği içerisinde olan firmamız, endüstriyel kimyasal temizlik ve dezenfektan ürünlerin dağıtım ve uygulama hizmetleri de sunmaktadır. İnsan ve doğanın dengesini koruyarak bireysel ve kurumsal çok değerli müşterilerimize diledikleri her an, ihtiyaç duydukları korumaları sağlıyoruz. Kendi alanlarımızda geliştirdiğimiz size özel yenilikçi teknikler sayesinde yaşanılan her soruna, hızlı, zararsız ve kesin sonuçlu çözümler üretiyoruz. FelixTR KİMYA, kimyasal hammaddelerin; tedarik, depolama ve satışını entegre bir biçimde yaparken genç ve dinamik kadrosuyla, satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

DEĞERLERİMİZ

• Dürüstlük ve Şeffaflık
• Sorumluluk
• Hesap Verebilirlik
• Rekabet ve Adalet
• Karşılıklı Saygı ve Sevgi
• Çalışanların ve Müşterilerin Mutluluğu
• Çevreye Duyarlılık
• Sosyal Sorumluluk Bilinci

MİSYON

Faaliyet de bulunduğumuz sektörler de sahip olduğumuz tecrübe, eğitimli iş gücümüz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermek, sektöre olumlu yönde katkılarda bulunmak, sektörde değer üreten bir şirket olmak.

VİZYON

Bulunduğumuz sektörler de çalışan ve müşteri memnuniyetimiz ile kaliteli hizmet anlayışımız önceliğimiz olmak üzere sağlıklı büyüme trendi içinde en iyi hizmeti sunmaktır.Stratejileri, amaçları, motivasyonları sürekli gelişim gösteren ve teknoloji ile insanı birleştirerek efektif çözümler sunan bir şirket olmaktır.