Soğanlık Yeni Mahallesi Baltacı Mehmet Paşa Sokak No: 4 AC Moment A Blok No: 6 Kartal / İSTANBUL
Pzt- Cum: 09:00 - 17:00
intermodal-tasimacilikk

Intermodal Taşımacılık

“Optimum sürede, çevreci çözümler…”

Intermodal taşımacılık, aynı taşıma aracı ile, iki veya daha fazla taşımacılık modu kullanılarak yapılan ve mod değişimlerinde araç içindeki yüklerin herhangi bir elleçlemeye tâbi tutulmadığı taşıma şeklidir.

FelixTR Logistics’te, intermodal taşımacılık hizmetimizde müşterilerimize katma değer yaratacak ve maliyetlerini azaltacak çeşitli ulaşım türlerini kullanarak, kapıdan kapıya hızlı, etkili ve güvenilir ulaşım hizmeti sunuyoruz.

“Optimum Sürede Çevreci Çözümler” sloganı ile yola çıktığımız intermodal taşımacılıkta; zamanında teslim, düşük maliyet avantajlı, verimli ve çevre dostu lojistik gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda karbon emisyonlarında azalma sağlayarak yılda 13 milyar gram karbondioksit salınımının önüne geçiyoruz.

Intermodal taşımacılık hizmetimiz ile müşterilerimize düzenli taşıma, düzenli yükleme, düzenli boşaltma imkânları ve sabit fiyat avantajlarının yanı sıra, diğer taşıma sistemlerine göre olumsuz hava koşullarından çok daha az etkilenme, ve tüm vagonların aynı lokasyonda bulunması sebebiyle kontrol ve takip kolaylığı avantajlarını da sağlıyoruz.