Soğanlık Yeni Mahallesi Baltacı Mehmet Paşa Sokak No: 4 AC Moment A Blok No: 6 Kartal / İSTANBUL
Pzt- Cum: 09:00 - 17:00

KARDÜZÜ

Kardüzü Doğal Mineralli  Su

Hakkında 

Sağlıklı ve keyif dolu içiminiz için sizlere sunduğumuz doğal mineralli suyumuzun kaynağı, markamıza da ismini veren eşsiz doğası ve güzelliğiyle, Düzce Gölyaka’da bulunan Kardüzü Yaylası’dır.
Düzce’nin en yüksek noktalarından biri olan Kardüzü Yaylası, en yakın yerleşim yerine 19 km. mesafede, deniz seviyesinden 1830 metre yüksekliktedir.

TESİSİMİZ

Tesisimiz, Düzce ili Gölyaka İlçesi Hacısüleymanbey Köyünde kurulmuştur. Kaynağın saf ve doğal olması, yerleşim birimlerinden oldukça uzakta ve doğanın içinde, dolayısıyla endüstriyel, zirai ve evsel faaliyetlerden etkilenmeyen bir konumda bulunması en önemli faktördür. Kaynağımız deniz seviyesinden 1200 metre yukarıdadır.

Kardüzü Doğal Mineralli Su, kaynaktan ambalaja , hiçbir katkı maddesi ya da koruyucu olmadan % 100 doğal olarak sizlere sunulmaktadır. Kaynağımızın üstün kalitede, olduğunu gösteren bir diğer özelliği ise tüm yıl boyunca sabit bir sıcaklıkta (10 ̊ C) yeryüzüne çıkmasıdır.

MİNERAL DENGESİ

Kardüzü Doğal Mineralli Su, mineral yapısıyla saf, sağlıklı ve dengelidir. Her yaş gurubundaki kişiler için, düşük Sodyum (Tuz) oranı ile sodyum diyetine uygundur. Ayrıca, içilebilir sağlıklı su için en önemli faktörlerden biri olan pH dengesi idealdir.

  • Sodyum (Na) 6.8 mg/L
  • Magnezyum (Mg) 4,4 mg/L
  • Kalsiyum (Ca) 26,4 mg/L
  • Bicarbonat (Co3) 36,0 mg/L
  • pH 7,88

Ürünlerimiz

15 LT Cam Şişe

19 LT Pc Damacana

750 ML Cam Şişe

330 ML Cam Şişe